Úvodní strana >> Hračka pomůže odehnat z čela mráčka

Hračka pomůže odehnat z čela mráčka

Ženy ze školy tantry Mohendžodáro vybraly pro nemocné děti hračky i peníze
Nf Krtek a Mohendžodáro
Netrvalo čtvrt roku a ve Škole umění tantrické jógy pro ženy Mohendžodáro se sešlo na sto dárků pro Nadační fond Krtek.
 Děti je dostanou v právě začínajícím týdnu....

Hračka pomůže odehnat z čela mráčka. K dnešnímu dni se v jejím rámci vybralo dobře na sto dárků a taky skoro 4000 korun.........Zhruba před čtvrt rokem vyhlásila Škola tantrické jógy pro ženy Mohendžodáro dobročinnou akci Hračka pomůže odehnat z čela mráčka. K dnešnímu dni se v jejím rámci vybralo dobře na sto dárků a taky skoro 4000 korun. ?Za všechny dárky jsme moc rádi. Naše žačky a lektorky se toho zhostily poctivě, dárky i zabalily a opatřily přáníčky.

 
Moc chci poděkovat našim akreditovaným lektorkám a jejich skupinkám žen: Martince Výborné z Chomutova, Veronice Blábolilové z Jindřichova Hradce, Zitě Žurkové z Hranic,? vyjmenovává Monika Sičová, zakladatelka Školy tantrické jógy. Podle ní bohužel není možné poděkovat všem, některé ženy totiž pomohly anonymně. ?Dále dík ještě patří ženám z Celoročních škol Mohendžodáro a to IIA, IIIA a IV. ročníku v Meditačním centru Lažánky,? dodává Monika.

Hlavní myšlenkou akci Hračka pomůže odehnat z čela mráčka bylo potěšit onkologicky nemocné děti, když už není možné jejich nemoc zmírnit. Ve Fakultní nemocnici v Brně se stará personál na oddělení o děti všech věkových kategoriích a tomu odpovídají i dárky: náušnice, trička pro mladé slečny, plyšáčci pro děti, mp3 přehrávače pro mladé pány. Na jednu stranu je z takových dárků trochu smutno. Na straně druhé ale svůj účel splní: ?Pro děti je to aspoň malé odpoutání od jejich starostí. V pondělí jim začneme dárky rozdělovat a během týdne před Vánoci jim je i rozdáme,? říká manažerka Nadačního fondu Stanislava Martínková.

 

 
V příštím roce určitě zase ženy ze Školy tantrické jógy pro ženy Nadační fond Krtek podpoří. Zvažujeme   různé varianty: charitativní prodej věcí v našem obchůdku v Meditačním centru Lažánky, kde cvičíme. Varianta je opět vybírání peněz a dárků, nebo se budeme s větší sbírkou soustředit ke Dni dětí a uspořádáme jim třeba i akci,? přemítá nahlas Monika Sičová. Vše bude záležet na domluvě s lidmi z Nadačního fondu, s kterými se povedlo navázat přátelskou spolupráci.