Úvodní strana >> Jak proniknout do samotné podstaty Mohendžodáro- během jediného roku a jak si získat, udržet a kultivovat sexuální sílu a ženskost

Jak proniknout do samotné podstaty Mohendžodáro- během jediného roku a jak si získat, udržet a kultivovat sexuální sílu a ženskost

Celoroční škola Mohendžodáro, II. stupeň

je pro uzavřenou skupinu žen, trvá 3x 5 dní v jednom školním roce, vyhlašujeme tuto školu  2x do roka.

Reference, účinky, uzdravení, zkušenosti.... od více než stovek nadšených účastnic čtěte zde: http://mohendzodaro.cz/clanky.php

Mohendžodáro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získejte kompletní znalost tantra-jógy pro ženy. Systematická výuka je zaměřena na všech devět asán.

Tajemství věčného mládí adeptek tantry.

Jednotlivé asány na sebe navazují a vytvářejí energetický celek, jehož zvládnutím se žena naučí rozvádět svou sexuální energii do celého těla a použije ji pro rozvoj intuice a vlastního zdraví. Pomocí těchto asán se uvolňuje do těla velké množství estrogenů, rozuměj ženských pohlavních hormonů. Tak se toto cvičení stává tajemstvím věčného mládí adeptek tantry.

Ženy mohou mít ze cvičení Mohendžodáro mnohostranný užitek. Na úrovni energetické, zdravotní a při milování a orgasmu. Jednotlivé asány odkrývají všechny aspekty ženy. Proniknutím skrze tyto aspekty žena nahlédne hluboko do svého nitra a pochopí vnitřní zákonitosti své duše.

 

 

Program:

Tantra-jóga pro ženy, cvičení devíti asán, cvičení Mohendžodáro

Meditace - aktivní i tiché, zejména ze systému Oshových meditací; tanec; spontánní pohyb

Bioenergetická cvičení - cvičení na osvobození těla, dechu a uvolnění energie, odstraňování energetických bloků

Speciální sestava masáží pro ženy- aktivizace toku energie v drahách, ošetření celého těla, propojení všech čaker v těle.

Smysluplný celek v chráněné skupině

Tato celoroční škola má formu 3 prodloužených soustředění, které budou propojeny systematickou, každodenní samostatnou prací adeptek tantry. Mezi jednotlivými setkáními si účastníce doma dělají doporučená cvičení a meditační terapie, do kterých byly zasvěceny na předchozím setkání, a které budou konzultovány na setkání následujícím. Tímto způsobem vznikne celoroční škola, která je intenzivní, kde jeden program navazuje na druhý, a která má takto šanci každé ženě nabídnout vnitřní transformaci a posílení a obnovení ženství. Tato škola vede k posílení zdraví, otevírá cestu k orgasmu a milování jako láskyplné cestě životem, obnovuje přirozenou schopnost těla k regeneraci a ke kráse a pocitu svěžesti.

Osho meditace jsou klenot ženství

Meditace je nezastupitelná součást každodenní práce na sobě. Meditace je průvodcem na duchovní cestě, je cestou samou. Pravidelná, každodenní meditace je nezbytná, pokud chceme kvalitně pracovat s druhými. Oshovy meditace jsou souborem meditačních technik, které byly přizpůsobeny potřebám a možnostem moderního člověka. Do celoroční školy budou zařazeny speciálně vybrané meditační techniky tak, aby nastartovaly a podpořily Mohendžodáro a umožnily nám vstoupit do hlubšího kontaktu s naším tělem a energií.

Meditační terapie mají okamžité výsledky

Meditační terapie jsou systematicky praktikované meditační techniky po dobu 21 dní. Účastníce školy budou motivovány a vedeny k systematické práci doma. Budou procházet meditačními terapiemi, které jsou již sami o sobě hlubinnými technikami přírodní léčby. Meditační terapie budou přímo navazovat na jednotlivá setkání.

Mohendžodáro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obnovení životní síly v těle a pevné zdraví

Umění masáže pro ženy - pomocí speciálních postupů a cíleně vedených tlaků a dotyků odblokujeme a stimulujeme proudění životní síly v těle ošetřované ženy. Sama terapeutka je přitom v uvolněném stavu a ošetření je pro ni příjemným cvičením a má rovněž velmi příznivý účinek. Mezi přijímající a dávající dochází k vzájemné energetické výměně a obě strany tak během masáže získávají. Touto masáží můžete pomoci svým blízkým, ale také můžete obohatit svou profesionální terapeutickou praxi či položit její kvalitní základ.

Devět aspektů k uzdravení vnitřní ženy

Ženy se dnes cítí více jako muži. Jsou převálcované starostmi o rodinu, práci. Mystické aspekty Mohendžodáro vedou k uzdravení vnitřní ženy, každá žena rozkvete ve svou přirozenou krásu.

Aspekty ženy vztažené k jednotlivým asánám:

Asána číslo 1, žena kráska, žena ošklivka

Asána číslo 2, žena kněžka, žena čarodějnice

Asána číslo 3, žena herečka, žena hysterka

Asána číslo 4, žena milenka, žena prostitutka

Asána číslo 5, žena matka, žena smrtka

Asána číslo 6, žena hospodyně, žena bordelářka

Asána číslo 7, žena živitelka, žena zlodějka

Asána číslo 8, žena léčitelka, žena nemocná

Asána číslo 9, žena rádkyně, žena klevetnice

Mohendžodáro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ásany Mohendžodáro- tajemství starodávné ženské předvédské tradice

Mohendžodáro nejprve rozproudí a uvolní sexuální a životní energii z pánve. Tu v prvním kroce posiluje a uzdraví. Pomocí speciálních ásan ji vede do všech důležitých energetických center v těle, otevírá je, nabíjí je a uzdravuje. Vše se děje skrze tělo, citlivě, postupně a bezpečně. Zároveň neuvěřitelně účinně.

ASÁNY ZE CVIČENÍ MOHENDŽODÁRO:

PŘÍBĚH ŽENSTVÍ

VNITŘNÍ ZRAK

POHLED DO VESMÍRU

ŠŤAVNATÁ JÓNI

TAJEMSTVÍ ŽIVOTA

ODEVZDÁNÍ

DÁVÁNÍ MLÉKA

SPIRÁLA ŽIVOTA

BOHYNĚ MATKA

 

MEDITAČNÍ TERAPIE:

CHAKRA DANCE

BORN AGAIN

CHAKRA BREATHING

NADABRAHMA

NO DIMENSIONS

MANDALA

VIPASSANA

KUNDALINI MEDITACE

DYNAMICKÁ MEDITACE

Tantrická jóga pro ženy je ucelený systém cvičení a meditací určený výhradně pro ženy.

Vede ženu do svého nitra, skrze jednotlivé asány, skrze meditace a společné prožitky a sdílení ve skupině. Aby žena mohla být skutečně probuzenou ženou, potřebuje prožít sebe sama.

 

Ženské hodnoty jsou láska, umění, skutečné lidské vztahy, pohoda domova. Žena je i maminkou, ochránkyní, patronkou domova, ženského láskyplného přijetí muže, žena je pěstitelkou a léčitelkou. Všechny tyto aspekty budeme v ženě objevovat a posilovat. Určeno pro ženy jakéhokoliv věku.

Tato škola je vhodná pro absolventky stupně Tantra-jógy I.

Mohendžodáro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘED VSTUPEM DO SYSTEMATICKÉ CELOROČNÍ ŠKOLY BYSTE MĚLY ABSOLVOVAT MINIMÁLNĚ JEDEN ZÁKLADNÍ KURS TANTRA-JÓGY. NA TENTO ZÁKLADNÍ KURS MŮŽETE PŘIJET KAŽDÝ MĚSÍC K NÁM DO LAŽÁNEK.

TAKÉ ŽENY, KTERÉ CHODÍ NA DOCHÁZKOVÉ KURSY K AKREDITOVANÝM CVIČITELKÁM, MOHOU VSTOUPIT DO ŠKOLY PŘÍMO BEZ NUTNOSTI ZÁKLADNÍHO KURSU. MAJÍ TAK BONUS.

ŠKOLA JE VÝBĚROVÁ, NENÍ NA NI AUTOMATICKÝ NÁROK. JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍ PRODUKT, KDY JEDNA UZAVŘENÁ SKUPINA PROCHÁZÍ SPOLU CELÝM VÝCVIKEM TANTRA-JÓGY.

Místo konání: Meditační centrum Lažánky

Příspěvek školy (3x5 dní) je 14.480 Kč při zaplacení doplatku nejpozději na prvním setkání a při včasném zaplacení zálohy. Zahrnuje program, ubytování a stravu na všech setkáních.

 

Vede: Sw. Shunyam, Ma Deva Tantra, Ma Deva Pranama, a tým Sugama. Škola je vedena týmově, každý lektor přináší nový vhled do problematiky.

DO ŠKOLY MŮŽE NASTOUPIT POUZE ADEPTKA PO ABSOLVOVÁNÍ ZÁKLADNÍHO KURSU TANTRA-JÓGY ! ŠKOLA NENÍ URČENÁ PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNICE!

Na kursu totiž čerpáme ze základních znalostí vyučovaných na základním kursu. K těmto základům se již nevracíme, naopak jdeme dál. Proto je určitě nutné před vstupem do školy absolvovat základní kurs, na kterém se naučíte nezbytné základy tantra-jógy.

 

Reference čtěte zde: http://mohendzodaro.cz/clanky.php

NA KOMPLETNÍ PŘEHLED TERMÍNŮ ÚVODNÍCH KURSŮ TANTRY A PŘIHLÁŠKU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: PŘIHLÁŠKA :

Neváhejte, v současnosti se všechny školy velmi rychle plní, někdy je pak potřeba čekat i několik měsíců na začátek další školy.


Subscribe to Jak proniknout do samotné podstaty Mohendžodáro- během jediného roku a jak si získat, udržet a kultivovat sexuální sílu a ženskost