Úvodní strana >> STUPNĚ MOHENDŽODÁRO I–IV

STUPNĚ MOHENDŽODÁRO I–IV

Zakladatelkou a hlavní garantkou je lékařka Monika Sičová a lektor Igor Samotný. Hnutí Mohendžodáro dosud absolvovalo má přes 3 000 žen, účastnic a cvičitelek. Od roku 2002 pořádáme jak kurzy pro začínající, tak pro pokročilé a také pro PROFI lektorky s akreditací. Získali jsme akreditaci MŠMT 2008/2011 a 2012/2015. Ohlasy, zkušenosti a rady účastnic si přečtěte zde: clanky 

Kompletní základy Mohendžodáro se naučíte na základním kurzu stupeň I. K proniknutí do hloubky vede tříletá ucelená systematická škola Mohendžodáro stupeň II– IV.

I. stupeň – Základní kurz Mohendžodáro, nebo ucelený docházkový kurz či série celodenních workshopů u akreditované cvičitelky: Mateřský okruh Mohendžodáro, Dynamika pánevního dna, základy Osho meditací

II. stupeň – Celoroční škola Mohendžodáro (3×5 dní plus soustředění 5 dní – celkem 20 dní během jednoho školního roku): Osmnáctková Dynamická sestava Mohendžodáro, práce s energetickým vejcem, ženské vnitřní aspekty Mohendžodáro, navýšení životní a sexuální energie a schopnost rozvádět ji po těle, Osho meditace a terapie, systematická domácí vlastní meditační praxe 3×21 dní, chráněná skupina, zasvěcení do II. stupně.

III. stupeň – Mystická škola Mohendžodáro – mužské aspekty, 36ková sestava Mohendžodáro (3×5 dní plus soustředění 5 dní – celkem 20 dní během jednoho školního roku): plynutí v sestavě, mužské vnitřní aspekty, během soustředění Pobyt v Temnotě, prohloubení meditačního stavu, pochopení sestavy jako celku, zasvěcení do III. stupně

IV. stupeň – Intimní tantrické masáže – cesta k extázi (3×5 dní plus soustředění 5 dní – celkem 20 dní během jednoho školního roku) , kostrční pumpa, tajná vnitřní dráha, dokončení detailů Mohendžodáro, pohyby očí, zvuky, zasvěcení do IV. stupně

 

Zakladatelé uceleného systému Mohenžodáro jsou MUDr. Monika Sičová (Ma Pranama) a Ing. Igor Samotný (Agni)

Co všechno se naučíte na základním kursu (stupeň I)?

Kompletní praktický úvod do tantra jógy, tajemství tantra jógy, meditace. Jak léčit své vlastní ženské zdraví. Kundalini, čakry, praktická tantra jóga, Osho meditace, vnitřní žena, práce s vnitřní ženou. Mohendžodáro.

Naše kurzy tantry jsou příjemná vícedenní setkání, která mají dlouholetou tradici. Jsme lektoři školení v Indii a mnoha státech Evropy. Zakládáme si na kvalitě a důsledném vedení kurzů tantry a tantra jógy.

Naučíte se kompletní základy tantra jógy, jak pracovat se svou vlastní energií, kundalini meditace, práce s čakrami. Práce s vnitřní ženou, rozvíjení a posílení ženství.

mohendžodáro-tantra-joga

 

 

 

 

 

Program základních kurzů: 
Tantrická jóga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace, Kundalini, Dynamická, Nadabrahma, Chakra sounds, Chakra dance
Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

Budeme se mimo jiné zabývat těmito tématy:
Jak komunikovat se svou vnitřní ženou
Jak porozumět vnitřním procesům ženy
Jak se ponořit do meditace a do hloubky duše

Jak pracovat se svou sexuální energií
Jak rozvádět energii z pánve do celého těla
Jak porozumět devíti aspektům ženy
Jak posílit pánevní dno
Jak zkvalitnit milování
Jak dosáhnout orgasmu
Jak navýšit své vědomí

Každý kurz je unikátní, živě reagujeme na skupinu a její potřeby. Tyto kurzy tantry se konají přibližně každý měsíc v meditačním centru Lažánky.

Na kompletní přehled termínů úvodních kurzů tantry a přihlášku se podívejte v Kalendáři akcí a událostí (odkaz zde).

Obsah všech pokročilých škol detailně probíráme na každém základním kurzu.


Subscribe to STUPNĚ MOHENDŽODÁRO I–IV