Úvodní strana >> Jak začít – Základní kurz Mohendžodáro (Stupeň I)

Jak začít – Základní kurz Mohendžodáro (Stupeň I)

Milé ženy, meditace a tantra v ženském kruhu je silným a nezapomenutelným zážitkem.

Termíny

23.-25.6.2017 se zakladatelkou MUDr. Monikou Sičovou  

14.-17.9.2017 

26.-29.10.2017

                                                                                                           

Přihlaste se na základní kurz Mohendžodáro

Co se všechno můžete naučit na základním kurzu Mohendžodáro?

Kompletní praktický úvod do tantra jógy, tajemství tantra jógy, meditace. Jak léčit své vlastní ženské zdraví. Kundalini, čakry, praktická tantra jóga, Osho meditace, vnitřní žena, práce s vnitřní ženou. Mohendžodáro.

Naše kurzy tantry jsou příjemné vícedenní setkání, které mají dlouholetou tradici. Jsme lektoři školení v Indii a mnoha státech Evropy. Zakládáme si na kvalitě a důsledném vedení kurzů tantry a tantra jógy.

Naučíte se kompletní základy tantra jógy, jak pracovat se svou vlastní energií, kudalini meditace, práce s čakrami. Práce s vnitřní ženou, rozvíjení a posílení ženství.

Program základních kurzů: 
Tantrická jóga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace, Kundalini, Dynamická, Nadabrahma, Chakra sounds, Chakra dance
Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

Budeme se mimo jiné zabývat těmito tématy:
Jak komunikovat se svou vnitřní ženou
Jak porozumět vnitřním procesům ženy
Jak se ponořit do meditace a do hloubky duše

Jak pracovat se svou sexuální energií
Jak rozvádět energii z pánve do celého těla
Jak porozumět devíti aspektům ženy
Jak posílit pánevní dno
Jak zkvalitnit milování
Jak dosáhnout orgasmu
Jak navýšit své vědomí

 

 

Co je základní kurz Mohendžodáro

Milé ženy, přijďte ochutnat tantrické cvičení Mohendžodáro. Přijdte si užít meditace v kruhu žen a tantru pro ženy.

Toto je pobyt určený pro začátečnice. Probereme kompletní základy tantra jógy.

Mohendžodáro vám přinese okamžité obnovení ženské sexuální síly, nabízí řešení většiny ženských problémů, ať už zdravotních, nebo tělesných, emocionálních a duchovních. Mohendžodáro zahrnuje starobylé sexuální praktiky spojené s nejmodernějšími poznatky západní medicíny. Koncept vytvořila lékařka Monika Sičová, která studovala jak tradiční tantrickou jógu, tak západní medicínu, včetně metod léčebných, psychoterapeutických a meditačních.

 

Tento kurz je zaměřen na většinu ásan Mateřského okruhu. Probereme větší množství látky. Kurz slouží také jako příprava na Celoroční školu Mohendžodáro (Stupeň II).  Více informací o škole obdržíte na kurzu. Samozřejmě můžete čerpat velký užitek již ze základního kurzu, budeme se vám snažit předat kompletní meditační a cvičební základ pro Mohendžodáro.

Témata kurzů

Každý kurz je zaměřený na jiné téma:

Příběh ženství – podpora vnitřní ženy
Vnitřní zrak – podpora intuice a intuitivního naladění
Pohled do vesmíru – podpora kreativity
Šťavnatá jóni – podpora sexuality

 

Na kurzu dostanete zdarma skripta, podle kterých si můžete samy okamžitě začít cvičit doma. Každý kurz je veden tak, abyste z něj měly okamžitý praktický užitečný výsledek.

 

Organizační informace

Místo konání: Meditační centrum Lažánky, Lažánky 133, 664 71 Veverská Bítýška

Lektoři: Ma Deva Pranama, Ma Prem Prasuna a Shunyam. Kurz je veden týmově a každý lektor vnáší do problematiky svůj vhled.

Čas: Začátek kurzu je ve čtvrtek večer, končí v neděli obědem.

Cena (kurzovné, ubytování a strava): 5 280 Kč
Z této částky je příspěvek za ubytování a stravu celkem 500 Kč (ubytování 60 Kč/den a strava 65 Kč/den). Cena za ubytování a stravu je nízká a v podstatě režijní. Můžeme si tuto cenu dovolit, protože se jedná o objekt našeho sdružení.

Ubytování: Ubytování je skromné v meditačním centru, ve vícelůžkových pokojích nebo meditační místnosti (zřídka). Máte možnost zapůjčit si lůžkoviny (30 Kč/ks), nebo si můžete přivést vlastní spacák či deku. Deka je také k zapůjčení – zdarma. Pokud toužíte po větším komfortu a soukromí, je možno se ubytovat v hotelu Vyhlídka v Lažánkách (cca 400 Kč/noc). Z naší zkušenosti je ale lepší zůstat bydlet v meditačním centru, protože zůstáváte v kontaktu se skupinou a nedochází k oddělení.

Stravování: Jídlo je vždy bezmasé (ale chutné), abychom podpořili meditaci a meditační stav. Doporučuji na celou dobu pobytu maso a těžké potraviny vynechat. Jídlo začíná vždy v pátek snídaní a končí nedělním obědem.

V místě ubytování: K dispozici je čajovnička a sauna (40 Kč).

Studijní materiály: Na kurzu dostanete skripta a návod na domácí průpravu a samostatné cvičení doma, abyste si ze semináře odnesly co největší užitek.

Tento kurz slouží především jako příprava na Celoroční školu Umění tantra jógy pro ženy, Stupeň II, která začíná většinou na podzim a na začátku nového roku. Jedná se o ucelený a komplexní program vyučování tantra jógy. Nedílnou součástí programu základního kurzu i celoroční školy jsou Osho meditace.

Přihlaste se na základní kurz Mohendžodáro (formulář)

Podmínky přihlášení a platby kurzu

Přihláška na kurz je platná od okamžiku zaplacení zálohy na níže uvedený účet.

Záloha na kurz ve výši 1 500 Kč je splatná dle podmínek uvedených v potvrzovacím emailu, který přijde po vyplnění přihlášky.

Záloha se odečítá z ceny kurzu, doplatek do plné výše kurzovného je až na místě první den kurzu. Vezměte si prosím s sebou na kurz doklad o zaplacení zálohy.

Obratem nebo do tří dní od zaplacení zálohy vám e-mailem zašleme kompletní pozvánku na kurz. Proto prosím už při přihlašování dbejte na na správně zadanou e-mailovou adresu.

Nezasílejte nám prosím platbu zpožděně, nevyřízené přihlášky nám dělají špatnou službu v administraci. Nehlaste se bez zaplacení zálohy.

Uveďte při přihlašování všechna data. Nezasílejte nám prosím neúplné platební údaje, máme i jiné platby z jiných škol a kurzů a velmi těžko se nám identifikují platby beze jména. Naše Meditační centrum Lažánky pořádá kurzy i jiných lektorů a jiných škol, od nichž nám chodí platby.

Zaplacením zálohy a závaznou přihláškou na kurz s vámi samozřejmě počítáme. Nedošla by-li vaše platba správně nebo bychom jí nedokázali identifikovat, ozveme se vám telefonicky nebo e-mailem. Jinak s vámi na kurzu automaticky počítáme.

Fakturační údaje:
Adresa: OSMC, A. Procházky 5, 623 00 Brno
IČO: 65348818
Č. registrace: II/s-OS/1-30537/96-R u MV ČR

Kontakt: info@sugama.cz, 775 370 466, 608 708 996, www.mohendzodaro.cz

Storno podmínky

Odhlášení z kurzu

  • více než 6 týdnů (42 dní) před zahájením: storno 400 Kč nebo možnost převést na jiný kurz bez storna
  • 6 týdnů až 1 den před kurzem: storno 100 % zálohy
  • velmi vážný a urgentní důvod: v případě opravdu vážného důvodu storna přihlášky těsně před kurzem vám převedeme jednu zálohu na další vámi zvolený kurz. Platnost je plných 12 kalendářních měsíců. Informujte nás e-mailem na info@sugama.cz, stačí e-mailem, nemusíte telefonicky. Storno poplatek v tomto případě činí 400 Kč.

Většinou neúčtujeme plné storno kurzovného, maximálně do výše zálohy.
Je možno za sebe poslat náhradnici na kurz ve stejné datum, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kurzovné na ni.
 
Přihlaste se na základní kurz Mohendžodáro (formulář)