Úvodní strana >> Vysvětlení systému vzdělávání v tantra józe Mohendžodáro

Vysvětlení systému vzdělávání v tantra józe Mohendžodáro

Vysvětlení systému vzdělávání v tantra józe Mohenždodáro

Tantra jóga pro ženy Mohendžodáro je rozsáhlý meditační a cvičební systém. Skládá se ze základních pětidenních kurzů a několika celoročních škol, které jsou akreditovány Ministerstvem školství ČR. 

Kurs u akreditované cvičitelky - docházkové workshopy a celodenní kursy ve 30 městech celé ČR, vedou zcela samostatně naše akreditované cvičitelky

Dále exlusivně v našem Meditačním centru Lažánky :

Stupeň I – základní pětidenní kurz, na kterém se naučíte kompletní základy pro Mohendžodáro, dynamiku pánevního dna,  Osho meditace a celý Mateřský okruh  Mohendžodáro. Kurz se koná téměř každý měsíc.

Stupeň II – celoroční  škola v uzavřené a ucelené skupině žen. Naučíte se všech celou Osmnáctkovou sestavu Mohendžodáro a komplexní Osho meditační terapie. Práci s energetickým vajíčkem. Vnitřní aspekty Mohendžodáro pro vnitřní ženu. Rozproudění životní energie po celém těle. Celoroční škola Umění tantra jógy Mohendžodáro začíná 2x ročně, vždy v září a v lednu. Trvá 3x 5 dní plus navazující soustředění.

Stupeň III – navazující celoroční škola. 36 sestava Mohendžodáro, plynutí v pohybu. Probíráme vnitřní aspekty tantra jógy a to se zaměřením na téma vnitřní muž..  Probíráme mužské a  aspekty tantrické jógy. Začíná vždy v září, pouze pro absolventky stupně II. Trvá 3x 5 dní plus navazující soustředění.

Stupeň IV – navazující celoroční škola. Na ní probíráme detaily a tajné vnitřní dráhy, pohyby očí a zvuky v Mohendžodáro.  Pouze pro absolventky stupně III. Dokončení a uzavření Mohendžodáro. Můžete si zvolit ze dvou bonusových variant PLUS. Intimní tantrické masáže a léčení intimity v pokročilé skupině nebo Mystické aspekty - hlubší vhled do aspektů.

Profi úroveň pro cvičitelky Mohendžodáro ( po absolvování kompletního I, II, III a IV. stupně), celkem 1080 hodin výuky a praxe, nejprestižnější vzdělání ve vedení skupin

Cvičitelka pro stupeň I – učí dovednosti nutné pro získání certifikátu k vedení workshopů Mohendžodáro a Osho meditací podle licenční smlouvy. Pětidenní metodické soustředění.

Cvičitelka pro stupeň II – trénuje vedení katarzních technik a vedení celodenních  seminářů. Trénink katarsních technik. A přímá praxe pod vedením Moniky Sičové na celoroční škole v Meditačním centru Lažánky.

Cvičitelka pro stupeň III – individuální výuka pro víkendové a delší školy.

Mistrovská úroveň – pouze individuální výuka, žena získává kompletní znalost tantra jógy, vedení skupin a vlastní větve tantra jógy. Umění zasvěcování. Může vést nejen své víkendové semináře, ale i celoroční školu. Je dostatečně schopná, aby dokázala vést skupinu během celoročního intenzivního procesu.