Úvodní strana >> Vysvětlení systému vzdělávání v tantrajóze

Vysvětlení systému vzdělávání v tantrajóze

Vysvětlení systému vzdělávání v tantra józe

Tantrajóga pro ženy je rozsáhlý systém. Skládá se ze základních víkednových seminářů a několika celoročních škol, které jsou akreditovány Ministerstvem školství.

I. stupeň - víkendový seminář na kterém se naučíte dynamiku pánevního dna, základní Osho meditace a úvodní asány Mohendžodáro

II. stupeň - je celoroční víkendová škola, uzavřená a ucelená skupina. Devět tantrických pozic a komlexní Osho meditační terapie. Rozproudění životní energie po celém těle.

III.stupeň- je navazující celoroční škola. Probíráme vnitřní aspekty tantrajógy. Jedná se o psychologický pohled do duše ženy. Probíráme mužské a ženské aspekty tantrajógy.

IV. stupeň - je navazující celoroční škola. Na ní probíráme detaily a tajné vntitřní dráhy. Dokončení a uzavření Mohendžodáro.

Cvičitelka pro stupeň I - máte možnost získat certifikát k vedení workshopů Mohendžodáro a Osho meditací podle licenční smlouvy. Týdenní metodické soustředění.

Cvičitelka pro stupeň II - trénuje vedení katarsních technik a vedení víkendových seminářů. Desetidenní metodické soustředění.

Cvičitelka pro stupeň III -individuální výuka

Mistrovská úroveň - pouze individuální výuka, žena získává komletní znalost tantrajógy, vedení skupin a vlastní větve tantrajógy. Umění zasvěcování.