Úvodní strana >> Význam a popis tantra jógy pro ženy

Význam a popis tantra jógy pro ženy

Význam a popis tantra jógy pro ženy - MUDr. Monika Sičová, Mohendžodáro

Tantra jóga pro ženy představuje specifický směr tantry. Probouzí v ženě opravdové naplněné ženství, jemnou ženskou energii a vitalitu.

Žena se podle nás, kdo provázíme kurzy Mohendžodáro, stává opravdovou ženou až v tom okamžiku, kdy přijme do svého srdce všechny své ženské sokyně, ženské přítelkyně, ženu jako archetyp a ženu jako bohyni.

Žena se stává opravdovou ženou, jakmile se spojí se svou vnitřní ženou a se všemi ostatními ženami svého života.

Tantra jóga pro ženy je dlouhodobý projekt, který se skládá z pětidenního základního kurzu, celoročních škol a škol pro cvičitelky. Základní kurzy a celoroční školy doplňují semináře.

Ženské hodnoty jsou láska, umění, skutečné lidské vztahy, pohoda domova, zkrášlení uměním. Žena je i matkou, ochránkyní, patronkou domova, ženského láskyplného přijetí muže, žena je pěstitelkou a léčitelkou.

Všechny tyto aspekty v ženě na kurzech a školách objevujeme a posilujeme. Objevujeme a posilujeme ženský orgasmus jako cestu ke krásnému a láskyplnému životu. Ozdravujeme pomocí tantrické ženské energie ostatní části těla. Pomocí ženského tantrického cvičení se dotýkáme ženství a veliké skryté síly uschované v ženských pohlavních orgánech.

Tantra jóga pro ženy je ideálním vstupem do tantrické školy. Tantra jóga pro ženy je přípravou na cestu tantry, žena je po absolvování celého cyklu tantra jógy pro ženy schopna vstoupit do tantrické školy beze strachu a předsudků.

Tantra jóga pro ženy připravuje ženu na tantru a žena poté v tantrické škole vykvete jako květ. Taková je naše zkušenost s tantra jógou pro ženy jako nejlepší průpravou k partnerské tantře.

Kompletní přehled termínů základních škol tantra jógy a přihlášku naleznete v Kalendáři akcí a událostí.