MEDITAČNÍ CENTRUM LAŽÁNKY

MEDITAČNÍ CENTRUM LAŽÁNKY


Je možno pronajmout k meditačním pobytům. Třeba se domluvit s velkým předstihem, harmonogram centra je velmi vytížen a obsazen. Ale velmi rádi vyjdeme vstříc, máme několik velmi dobrých, stálých a dlouhodobých klientů. Rádi přijmeme i Vás.....kontaktujte pana Samotného : 00420 608708996 nebo na info (zavináč) sugama.cz

Lažánky č.p. 133, 66471, Okres Brno Venkov.....Proklik na mapy.cz: ZDE KLIKNI 


 


Zakladatel Meditačního centra je Ing. Igor Samotný, Sw. Anand Shunyam.


Zajišťujeme meditační programy, kursy tantrajógy, tantry, reiki, šamanismu, a hosty z celého světa.


Dovolte, abychom Vám představili Meditační centrum Lažánky, občanské sdružení. Jsme meditační centrum s vlastním zázemím - městkým centrem Domeček v Brně a venkovským centrem Lažánky v chráněné krajině Bílého Potoka na Vysočině.


Naše společnost byla založena v roce 1992. Od samotného začátku jsou našimi hlavními cíly vysoká kvalita, dokonalý servis, přiměřená cena a především spokojenost klienta.


Přijdte se přesvědčit ! Rádi se s Vámi setkáme. Pranama

Krásná velká meditárna celá ve dřevě, profesionální ozvučení, střecha se základy pyramidy, odrušení od elektromagnetického smogu....


Meditační centrum Lažánky se nachází asi 25 km západně od Brna na okraji českomoravské Vysočiny. Centrum je zasazeno do malebné krajiny poblíž chráněného území Bílého potoka. Nedaleko centra je i zatopený kaolínový lom ideální pro koupání.


V meditačním centru Lažánky jsou tyto prostory:
- velký meditační sál (140 m2)
- profesionální ozvučení 4 x 140 W reproduktory Peaway, 12 vstupů mixpult, přehrávač na CD, MD a kazety;


- malý meditační sál (70 m2); obložený dřevem, hliněná omítka, zateplení konopnou vatou


- čajovna (60 m2) s krbovými kamny a kuchyňkou;


 - sauna (pro cca 10 osob)  - jídelna (pro 30 až 40 osob); - kuchyň; - sociální zařízení - 2 koupelny, 8x WC; - ubytování v 4-8lůžkových pokojích pro cca 50 osob; - šest 2lůžkových celoročně obyvatelných chatek; - parkovací místa v areálu pro cca 20 aut; - travnaté hřiště.

Subscribe to MEDITAČNÍ CENTRUM LAŽÁNKY