I. STUPEŇ TANTRA JÓGY

I. STUPEŇ TANTRA JÓGY
Mohendžodáro, tantra jóga

Podívejte se na Mohendžodáro na videu, 
klikni  na odkaz:
http://youtu.be/vWz9H1et5LE?t=5s

Milé ženy, meditace a tantra v ženském kruhu je silným a nezapomenutelným zážitkem.

Termíny

23.-25.6.2017 se zakladatelkou MUDr. Monikou Sičovou  

14.-17.9.2017 

26.-29.10.2017

                                                                                                           

Přihlaste se na základní kurz Mohendžodáro

Co se všechno můžete naučit na základním kurzu Mohendžodáro?

Kompletní praktický úvod do tantra jógy, tajemství tantra jógy, meditace. Jak léčit své vlastní ženské zdraví. Kundalini, čakry, praktická tantra jóga, Osho meditace, vnitřní žena, práce s vnitřní ženou. Mohendžodáro.

Naše kurzy tantry jsou příjemné vícedenní setkání, které mají dlouholetou tradici. Jsme lektoři školení v Indii a mnoha státech Evropy. Zakládáme si na kvalitě a důsledném vedení kurzů tantry a tantra jógy.

Naučíte se kompletní základy tantra jógy, jak pracovat se svou vlastní energií, kudalini meditace, práce s čakrami. Práce s vnitřní ženou, rozvíjení a posílení ženství.

Program základních kurzů: 
Tantrická jóga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace, Kundalini, Dynamická, Nadabrahma, Chakra sounds, Chakra dance
Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

Budeme se mimo jiné zabývat těmito tématy:
Jak komunikovat se svou vnitřní ženou
Jak porozumět vnitřním procesům ženy
Jak se ponořit do meditace a do hloubky duše

Jak pracovat se svou sexuální energií
Jak rozvádět energii z pánve do celého těla
Jak porozumět devíti aspektům ženy
Jak posílit pánevní dno
Jak zkvalitnit milování
Jak dosáhnout orgasmu
Jak navýšit své vědomí

 

 

Storno podmínky Základního kurzu Mohendžodáro

Odhlášení z kurzu

- více než 6 týdnů (42 dní) před zahájením: storno 400 Kč nebo možnost převést na jiný kurz bez storna

- 6 týdnů až 1 den před kurzem: storno 100 % zálohy

- velmi vážný a urgentní důvod: v případě opravdu vážného důvodu storna přihlášky těsně před kurzem vám převedeme jednu zálohu na další vámi zvolený kurz. Platnost je plných 12 kalendářních měsíců. Informujte nás e-mailem na info@sugama.cz, stačí e-mailem, nemusíte telefonicky. Storno poplatek v tomto případě činí 400 Kč.

Většinou neúčtujeme plné storno kurzovného, maximálně do výše zálohy.
Je možno za sebe poslat náhradnici na kurz ve stejné datum, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kurzovné na ni.

Termíny kurzů tantrické jógy pro ženy Mohendžodáro

Kompletní přehled termínů Základního kurzu Mohendžodáro (Stupeň I) a dalších kurzů tantry a tantra jógy Mohendžodáro naleznete zde:  termíny 2015, semináře 2016, školy 2016.

Vysvětlení systému vzdělávání v tantra józe Mohenždodáro
Tantra jóga pro ženy Mohendžodáro je rozsáhlý meditační a cvičební systém. Skládá se ze základních pětidenních kurzů a několika celoročních škol, které jsou akreditovány Ministerstvem školství ČR. 

Kurs u akreditované cvičitelky - docházkové workshopy a celodenní kursy ve 30 městech celé ČR, vedou zcela samostatně naše akreditované cvičitelky

Dále exlusivně v našem Meditačním centru Lažánky :

Stupeň I – základní pětidenní kurz, na kterém se naučíte kompletní základy pro Mohendžodáro, dynamiku pánevního dna,  Osho meditace a celý Mateřský okruh  Mohendžodáro. Kurz se koná téměř každý měsíc.

Stupeň II – celoroční  škola v uzavřené a ucelené skupině žen. Naučíte se všech celou Osmnáctkovou sestavu Mohendžodáro a komplexní Osho meditační terapie. Práci s energetickým vajíčkem. Vnitřní aspekty Mohendžodáro pro vnitřní ženu. Rozproudění životní energie po celém těle. Celoroční škola Umění tantra jógy Mohendžodáro začíná 2x ročně, vždy v září a v lednu. Trvá 3x 5 dní plus navazující soustředění.

Stupeň III – navazující celoroční škola. 36 sestava Mohendžodáro, plynutí v pohybu. Probíráme vnitřní aspekty tantra jógy a to se zaměřením na téma vnitřní muž..  Probíráme mužské a  aspekty tantrické jógy. Začíná vždy v září, pouze pro absolventky stupně II. Trvá 3x 5 dní plus navazující soustředění.

Stupeň IV – navazující celoroční škola. Na ní probíráme detaily a tajné vnitřní dráhy, pohyby očí a zvuky v Mohendžodáro.  Pouze pro absolventky stupně III. Dokončení a uzavření Mohendžodáro. Můžete si zvolit ze dvou bonusových variant PLUS. Intimní tantrické masáže a léčení intimity v pokročilé skupině nebo Mystické aspekty - hlubší vhled do aspektů.

Profi úroveň pro cvičitelky Mohendžodáro ( po absolvování kompletního I, II, III a IV. stupně), celkem 1080 hodin výuky a praxe, nejprestižnější vzdělání ve vedení skupin

Cvičitelka pro stupeň I – učí dovednosti nutné pro získání certifikátu k vedení workshopů Mohendžodáro a Osho meditací podle licenční smlouvy. Pětidenní metodické soustředění.

Cvičitelka pro stupeň II – trénuje vedení katarzních technik a vedení celodenních  seminářů. Trénink katarsních technik. A přímá praxe pod vedením Moniky Sičové na celoroční škole v Meditačním centru Lažánky.

Cvičitelka pro stupeň III – individuální výuka pro víkendové a delší školy.

Mistrovská úroveň – pouze individuální výuka, žena získává kompletní znalost tantra jógy, vedení skupin a vlastní větve tantra jógy. Umění zasvěcování. Může vést nejen své víkendové semináře, ale i celoroční školu. Je dostatečně schopná, aby dokázala vést skupinu během celoročního intenzivního procesu.

Význam a popis tantra jógy pro ženy - MUDr. Monika Sičová, Mohendžodáro

Tantra jóga pro ženy představuje specifický směr tantry. Probouzí v ženě opravdové naplněné ženství, jemnou ženskou energii a vitalitu.

Žena se podle nás, kdo provázíme kurzy Mohendžodáro, stává opravdovou ženou až v tom okamžiku, kdy přijme do svého srdce všechny své ženské sokyně, ženské přítelkyně, ženu jako archetyp a ženu jako bohyni.

Žena se stává opravdovou ženou, jakmile se spojí se svou vnitřní ženou a se všemi ostatními ženami svého života.

Tantra jóga pro ženy je dlouhodobý projekt, který se skládá z pětidenního základního kurzu, celoročních škol a škol pro cvičitelky. Základní kurzy a celoroční školy doplňují semináře.

Ženské hodnoty jsou láska, umění, skutečné lidské vztahy, pohoda domova, zkrášlení uměním. Žena je i matkou, ochránkyní, patronkou domova, ženského láskyplného přijetí muže, žena je pěstitelkou a léčitelkou.

Všechny tyto aspekty v ženě na kurzech a školách objevujeme a posilujeme. Objevujeme a posilujeme ženský orgasmus jako cestu ke krásnému a láskyplnému životu. Ozdravujeme pomocí tantrické ženské energie ostatní části těla. Pomocí ženského tantrického cvičení se dotýkáme ženství a veliké skryté síly uschované v ženských pohlavních orgánech.

Tantra jóga pro ženy je ideálním vstupem do tantrické školy. Tantra jóga pro ženy je přípravou na cestu tantry, žena je po absolvování celého cyklu tantra jógy pro ženy schopna vstoupit do tantrické školy beze strachu a předsudků.

Tantra jóga pro ženy připravuje ženu na tantru a žena poté v tantrické škole vykvete jako květ. Taková je naše zkušenost s tantra jógou pro ženy jako nejlepší průpravou k partnerské tantře.

Kompletní přehled termínů základních škol tantra jógy a přihlášku naleznete v Kalendáři akcí a událostí.

Subscribe to I. STUPEŇ TANTRA JÓGY