IGOREK AGNI

IGOREK AGNI


Má vysokoškolské vzdělání, postgraduál v oblasti pedagogiky, 20 let pedagogické praxe, je zakladatelem Meditačního centra Lažánky. Byl zasvěcen na mistrovskou úroveň v Indii a Japonsku - Reiki, tantra a prožitková přírodní léčba. Má dlouhodobý kontakt s indickou tantrickou komunitou, která udrže živý zdroj tantrické tradice. Žák Bhagawana Sri Rajneeshe. Je to jeden z nejzkušenějších lektorů tantry  a skupinových programů na bází meditace a zážitku. Má mezinárodní lektorské zkušenosti. Vedl semináře v Indii, Bangladéži , Japonsku, Mexiku, Turecku, Rusku, Anglii, Rumunsku a na dalších místech.


 


 Další specifická vzdělání:
artterapeutické studium v Middle Townu (Connecticut, USA), Oshovy meditační terapie v Multiversitě v Puně (Indii), Ko-Samuiská škola Thajských energetizačních masáží, trénován v tantrických terapiích, programech a zasvěceních indickým tantrickým mistrem.


 


Specifické aktivity:
* zakladatel artterapeutického hnutí na bázi divadla, tance a dramatické výchovy
* hlavní organizátor mezinárodního festivalu ?Český festival" v 7 státech indického kontinentu v roce 1993 na základě mezivládní dohody, festival byl zaměřen na výměnu v oblasti kultury, meditace a přírodní léčby
* hlavní organizátor ?Indického festivalu" v Brně, Praze, Znojmě a dalších městech zaměřeného na výměnu v oblasti filozofie, kultury, meditace a přírodní léčby, r. 1993
* hlavní aktér mnohonárodních happeningů na pomezí kultury, meditace a přírodní léčby - Anglie 1991, Japonsko 1992, Mexiko 1993, Indie 1993, Bangladéš 1993, Turecko 1994, Dánsko 1995, Indie 1995, Thajsko 1997, Indie 1997, Maroko 1998
* jeden z aktérů české expedice pro kontakt s duchovními centry v Indii, 1995
* organizátor festivalů Život, láska a smích a Cesta k plnému vědomí, Brno 1996, 98
* programový vedoucí Meditačního centra Lažánky a jeho mezinárodních aktivit.


 


* zakladatel hnutí Reiki - živá cesta, které oslovilo několik tisíc účastníků, zakladatel  celoročních škol Transformační škola Reiki, Mystická škola Reiki, Pulsovní dýchání.


* autor knížek Reiki-živá cesta, Reiki - živá transformace, Reiki - mystická cesta.


* od roku 1991 vede programy zaměřené na intimitu, citové bohatství, uměleckou mysl a tantru.


* rozvinul meditační terapii s programem zaměřeným na nejvyznačnější okamžiky lidského života a pod názvem Archetypy a Mysteria lásky, života a smrti je úspěšně organizoval a vedl v průběhu let 1997 až 2007.


* společně s MuDr. Monikou Síčovou a za spolupráce indických tantrických mistrů transformoval tradiční tantrickou jógu Mohendžodaro do moderního tantrického tréninku s tradičními prvky a moderními skupinovými prožitkovými nástroji. Vznikl tak ucelený několikaletý rozvojový systém, je lektorem tantra-jógy pro ženy.


* autorem novely Devět tantrických pozic - mystický příběh Mohendžodáro, která zachycuje autobiograficky tantrické zkušenosti a mistrovský tantrický trénink.


 


 


- je přírodně léčebný terapeut, pomáhá k harmonii pomocí ajurvédy, informační přírodní medicíny, reflexoterapie a tréninku vědomí.
-  Vede kursy právě dvacet let, můžete se na něj obrátit s individuální terapií a dotazy
-  Individuální terapie pro páry, pro ženy a pro muže v oblasti tantry


 


 


- lektor tantrajógy pro ženy, NO MIND TECHNIKY, TRANS, ŠAMANSKÝ TANEC, PULSOVNÍ DÝCHÁNÍ, BORN AGAIN, TANTRA BALANCING


- EAV ošetření, dlouholetý žák MUDr. Jonáše a jeho systému detoxikace organismuIgor Samotný založil, vybudoval a od základního kamene vybudoval Meditační centrum Lažánky.


 


V meditačním centru Lažánky jsou tyto prostory:
- velký meditační sál (140 m2) - profesionální ozvučení 4 x 140 W reproduktory Peaway, 12 vstupů mixpult, přehrávač na CD, MD a kazety;
- malý meditační sál (70 m2);
- čajovna (60 m2) s krbovými kamny a kuchyňkou;
- sauna (pro cca 10 osob) a venkovní bazén;
- jídelna (pro 30 až 40 osob);
- kuchyň;
- sociální zařízení - 2 koupelny, 8x WC;
- ubytování v 4-8lůžkových pokojích pro cca 50 osob;
- šest 2lůžkových celoročně obyvatelných chatek;
- parkovací místa v areálu pro cca 20 aut;
- travnaté hřiště.


 


Meditační centrum Lažánky se nachází asi 25 km západně od Brna na okraji českomoravské vysočiny. Centrum je zasazeno do malebné krajiny  chráněného území Bílého potoka. Nedaleko centra je  zatopený kaolínový lom ideální pro koupání.

Subscribe to IGOREK AGNI